Після туру української бізнес та урядової делегації до Кенії, наступним пунктом призначення стала Танзанія.

Від України делегацію знову очолювавла Наталія Микольсьска, торговий представник, заступник міністра економрозвитку. Супроводжував їх у поїздці Євген Цимбалюк, Надзвичайний та Повноважний посол України.

На відміну від Найробі, в Дар-ес-Саламі було присутні близько 20 компаній з обох сторін, які провели зустрічі у форматі B2B.

Фото з Твіттеру Наталі Микольської

Фото з Твіттеру Наталі Микольської

Сільське господарство

Українські виробники мають великі можливості для експорту на ринки Танзанії добрив, сої, продуктів переробки і бобових.

Міністр промисловості Танзанії Шарлем Мвіджаге сказав, що його країна потребує продукцію машинобудування, сільськогосподарську техніку, системи переробки продукців харчування, енергетичне обладнання. В аграрній країні проводиться програма з індустріалізації.

Наталія Микольська пообіцяла підготувати комплексну товарну пропозицію для запуску нових торгових проектів.

Українські експортери отримали детальну інструкцію щодо виводу продукції на ринки Танзанії.

Ліки

Українська торгова місія зустрілася з головою Державної служби з безпечності лікарських засобів та харчових продуктів Танзанії Гііті Сілло. Цей орган є ключовим для отримання дозволів на імпорт аграрної продукції та ліків у Танзанію.

Зацікавлені українські компанії направлять до Департаменту медичних магазинів Танзанії запити для оперативної реєстрації з метою участі вже у найближчих тендерах щодо постачання ліків до Танзанії.

«Ринок Танзанії, звичайно, є дуже непростим для роботи на ньому. Він має свою специфіку і свої правила. Але, завдяки зонам вільної торгівлі та митним домовленостям між африканськими країнами від Каїру до Дар-ес-Саламу, він дає можливість виходу на швидко зростаючий ринок з понад 500 млн споживачів», – сказала Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики України.

Товарообіг між Україною та Об’єднаною Республікою Танзанія склав $ 8 537 тис., з яких експорт склав – $ 186 тис, а імпорт – $8 млн 351 тис.

 

Поділитися в соцмережах:


Related Post