Міністерство аграрної політики запрошує зацікавлених українських  аграрних  виробників-експортерів долучитись до першої з низки запланованих до східної Африки Торговельних місій, що відбудеться з 3 по 10 грудня 2016 року.

Про це повідомляє сайт міністерства.

Графіка Мінагрополітики

Графіка Мінагрополітики

Першу Торговельну місію до Кенії та Танзанії організовує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.  Її очолить  заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Влітку 2016 року Міністерство аграрної політики та продовольства вже направляло торгові місії до Південно-Африканської Республіки, Анголи і Гани для просування на ринках цих країн м’ясної продукції з України.

У червні 2016 року Петро Порошенко дав завдання розширити співпрацю з країнами Африки .

А в червні Україна офіційно набула статусу держави-спостерігача в Африканському Союзі, який об’єднує усі держави африканського континенту, крім Марокко. Статус держави-спостерігача при Африканському Союзі сприятиме підтримуванню Україною більш активного діалогу з державами Африки, перш за все тими, які не охоплені українською дипломатичною присутністю.

Поділитися в соцмережах:


Related Post