економіка
Навіщо Туреччині потрібна Лівія. Частина ІІ: велика стратегія Туреччини в Африці
Голова турецько-лівійської ділового ради в Управлінні з питань зовнішньоекономічних зв’язків (DEİK) Муртаза Каранфіль заявив, що Лівія займає стратегічно важливе положення для торгівлі з Центральною Африкою і турецькі експортери отримають доступ до великих можливостей, якщо в Лівії буде відкритий логістичний центр.

Вказуючи на важливість залізничних і автомобільних інвестицій із залученням приватних і державних авіакомпаній, Каранфіль зазначив, що за звичайних умов транспортування в Центральну Африку займає близько 1,5 місяців, але якщо операції будуть здійснюватися через Лівію, турецька продукція зможе досягти всіх регіонів Африки за п’ять днів.

“Якщо ми побудуємо в Лівії керовану нами логістичну базу, то Туреччина буде відігравати важливу роль в торгівлі між Африкою та іншими країнами світу, і тоді обсяг нашого експорту до Лівії виросте з 1,9 мільярдів доларів до 10 мільярдів доларів”, – заявив голова турецько-лівійскої ділової ради. Каранфіль додав, що в такому випадку турецька продукція зможе легко потрапити на єгипетський, туніський, марокканський і алжирський ринки.

“Лівія – це база, відкрита для Центральної Африки, і на цій базі ми можемо забезпечити транспортування, мінімізуючи витрати на логістику. Використання експортерами цих переваг є ключовим моментом у збільшенні обсягу торгівлі в регіоні”, – підкреслив він.

Джерело: TR.INVESTІNG.com

Денис Москалик

Related Post

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *