Одеська фармацевтична компанія “Інтерхім” прийняла рішення зайнятися питанням виходу на африканський фармацевтичний ринок. Про це повідомив керівник підприємства Анатолій Редер в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

Компанія взяла участь у найбільшій виставці фармацевтичної продукції у Східній Африці, Кенії.

interhimm“Мені вдалося плідно поспілкуватися з керівництвом реєстраційної служби Кенії. Це кваліфіковані фахівці, які надзвичайно зацікавлені у виході українських виробників на місцевий фармринок. Вважаючи Україну частиною Європи, вони сподіваються, що продукт, який ми зможемо постачати, буде дуже якісним, відповідати європейським вимогам, але менш дорогим, ніж європейські аналоги “, – розповів Редер.

Фармацевтичний ринок Африки, на думку керівника компанії, є досить слабким – близько $250 млн на рік, та $450 млн, які витрачають донори на боротьбу з малярією і ВІЛ. До того ж складними для вирішення залишаються питання дистибуції продукції.

“95% імпортерів на кенійському ринку – індійські, які завжди прагнуть встановити дуже низькі ціни і дуже прості продукти. Проте ринок розвивається, а багато процесів дуже близькі і зрозумілі нам”, – пояснив керівник “Інтерхіма”.

Поділитися в соцмережах: