25 травня 2016 року у столиці Нігерії Абуджа пройшов 2-й раунд українсько-нігерійських політичних консультацій, повідомляє прес-служба МЗС України.

kyslycya ukraine nigeria

Фото: МЗС

Українську делегацію на переговорах очолив Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, нігерійську – Державний Міністр закордонних справ Федеративної Республіки Нігерія Хадіжа Букар Абба Iбрахім. До складу нігерійської делегації входили представники міністерств: освіти, оборони, твердих мінералів, промисловості, торгівлі та інвестицій.

У ході консультацій сторони обговорили питання активізації політичного діалогу на високому рівні, розширення співробітництва у торговельно-економічній сфері, а також співробітництво в рамках ООН, зокрема у контексті членства України у Раді Безпеки ООН.

Відбувся також обмін думками щодо розвитку ситуації в Україні та в регіоні Західної Африки.

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця висловив вдячність нігерійській стороні за послідовну підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, зокрема, в рамках ООН.

За результатами переговорів були визначені пріоритетні напрямки двостороннього співробітництва, зокрема, розвиток промислового потенціалу та інфраструктури, проекти у галузі освіти та відновлювальної енергії.

Поділитися в соцмережах:


Related Post