Директор Херсонського державного заводу «Паллада» Валерій Маломан та генеральний директор південно-африканської компанії  Southey Holdings PTY ltd Крістофер Спарг підписали Протокол технічної готовності композитного плавучого залізобетонного доку, виготовленого на замовлення африканської компанії.

Під час урочистого підписання протоколу на херсонському заводі був присутній Петро Порошенко, інформує сайт президента України.

Фото: president.gov.ua

По завершенню церемонії на доці був піднятий прапор ПАР. Плавучий композитний док проекту 1760 КР призначений для докування і будівництва суден і плавзасобів загальною вагою до 8500 тон. Це – перший новий виріб такого класу, який імпортується до ПАР.

«Наші партнери, не має жодного сумніву, достойно оцінять якість роботи херсонців. Також переконаний, що сьогоднішня подія стане черговим кроком на шляху активізації економічних контактів між Україною і Південно-Африканською Республікою. Мною дані завдання щодо розширення нашої співпраці з африканським континентом. І ви є піонерами, які прорвалися на цей важливий для нас ринок…Ви демонструєте найкращі якості українських виробників. Так має працювати кожен українець – якісно та своєчасно», – зазначив президент.

Також Порошенко відзначив той факт, що спеціалістами проектно-конструкторського бюро заводу в ініціативному порядку розроблено проект плавучого причалу для базування суден і кораблів. Президент висловив сподівання, що Херсонський державний завод «Паллада» обов’язково візьме участь у тендері з будівництва плавучих причалів, майстерень і казарм та встановлення хвилезахисних споруд для вітчизняного флоту.

Нагадаємо, вартість доку оцінюється в $200 млн. Херсонський державний завод «Паллада» входить до складу ДК «Укроборонпром».

Джерело: сайт президента України

Поділитися в соцмережах:


Related Post