Випробування нового сучасного доку вартістю 200 млн грн для Південно-Африканської Республіки почали на Херсонському державному заводі «Паллада», який входить до складу ДК «Укроборонпром». Це передостання стадія виробництва – вже в кінці квітня його передадуть замовнику, а держава отримає валютні надходження в бюджет, пише херсонське видання Kherson.net.ua.

У ПАР док має бути доставлений влітку 2016 року.

dormack

“DORMAC DOCK 1” має вантажопідйомність 8500 тонн, максимальну довжину 155 м і ширину 32,4 м. Корпус дока виготовлений з важкого морського залізобетону, а башти – з суднобудівної сталі. Таке поєднання матеріалів дозволяє знизити експлуатаційні витрати дока до 2,5 разів у порівнянні з аналогічними традиційними сталевими доками.

Валютні надходження від експортних контрактів – це кошти, які спрямовують на виробництво необхідної техніки для української армії. Виконавши цей контракт, «Паллада» отримає нові можливості для подальшого розвитку, оновлення виробничих цехів і виготовлення новітнього повітряного та водного транспорту для Збройних Сил України.

Херсонський Державний завод «Паллада» – унікальне підприємство України, яке виробляє продукцію військового та подвійного призначення. У минулому завод мав заборгованість по заробітній платі, на початок 2015 року його досягала 11 млн грн. Завдяки системній роботі менеджменту «Укроборонпрому» і ефективних переговорах керівництва «Паладі» на міжнародних виставках підприємство підписало найбільший контракт у своїй історії.

Поділитися в соцмережах:


Related Post