В кінці лютого в столиці Марокко, Касабланка, відбувся Міжнародний форум із розвитку країн Африки. Головна тема форуму – вирішення проблем Африки як недостатність їжі та електрики, повідомляє Euronews.

Під час форуму відбувся також семінар, на якому розповіли як перетворити сільське господарство на двигун для ровзитку економіки та підприємство.

Мохаммед ель-Кеттані, директор марокканського банку Attijariwafa Bank:

“Мета цього форуму – дозволити майже 2,5 тисячам його учасників поспілкуватися з експертами, організувати більше 4500 зустрічей між бізнес-партнерами і досягти більш плідної співпраці між африканськими країнами. Африканці повинні тісніше співпрацювати між собою, вести торгівлю між регіонами, але також і спілкуватися з міжнародними партнерами за межами континенту на рівних правах”.

Матьє Мбумба Нзіенґі, міністр сільського господарства Габону:

“Сільським господарством повинна опікуватись не лише Африка, де багато бідних, де є недоїдання, і де ще не досягли самодостатності. Сільським господарством повинен опікуватися весь світ, і особливо – європейці, але також і Африка в рамках програми співпраці Південь-Південь“.

Захра Маафрі, генеральний директор компанії Maroc Export:

“Мета цього форуму – поновити дебати про головні проблеми, зокрема: розвиток сільського господарства, промисловості, електрифікації. Адже ці галузі є фундаментальними для будь-якої політики сталого розвитку Африки та для її статусу на міжнародному ринку”.

Аннік Патрісія Монґо, генеральний директор Агенції з просування інвестицій в Браззавілі:

“Майбутнє для інвесторів – в Африці, без жодних сумнівів. Тому що ми маємо сильне економічне зростання, ми маємо дедалі сильніший розвиток, який сприяє втіленню програми “Південь-Південь”. І це дуже обнадійливо”.

Поділитися в соцмережах:


Related Post